24 Kasım 2010 Çarşamba

hediyeleşelim:)

Akşam 18:30 kapı çaldı yurtiçi kargo kuryesi elinde kocaman bir paket "aa buda ne dedim" ptt yi yarın bekliyordum ondandır şaşkınlığım :))
güzel yazısıyla beni mutlu eden satırları okudum önce...Elam paketini heyecanla açtı hemencik taktı aynaya koşmadan önce anneye poz verdi:))

sıra bana geldii iştee.... şok şok şok bu güzelliği ben kullanmaya kıyamam kii.. ellerine kollarına sağlık sevgili utkunun annesi bizi çok mutlu ettin.

15 yorum:

 1. güle güle kullan cancanım,hediye almakta vermekte ne kadar çok mutlu ediyo demi insanı :)

  eloşumda güle güle kullansın tacını :)

  YanıtlayınSil
 2. hediyeler çok güzel:)iyi günlerde kullanın anne-kız:)

  YanıtlayınSil
 3. güle güle kullanın. Hepsi çok güzeller.Bu etkinliğe katıldığım için çok jutlu oldum. Yenilerini sabırsızlıkla bekliyorum.

  YanıtlayınSil
 4. Sabahtan beri on defa girdim bloğuna acaba ulaşmımıdır...acaba beğenmişmidir diye...kargoda bi sorun falan çıkmışmıdır diye düşünüp durdum...Senin anlıycan yedim kendimi dünden beri....Beğenmiş olmanıza çook hemde çook sevindim notumdada belirttiğim gibi güle güle güzel günlerde kullanılsınlar inşallah
  En içten kalbi sevgilerimle

  YanıtlayınSil
 5. fisunlaherşey- cancanım inşallah bir dahakine senide bekliyoruz:))

  YanıtlayınSil
 6. filiz- dimi çok çok çok güzeller..amin canım

  YanıtlayınSil
 7. selmanınsepeti- çok teşekkür ediyorum canım. bende çok mutlu oldum ilk etkinlik buydu nice etkinlerde buluşmalım canım...

  YanıtlayınSil
 8. utkunun annesi- dün akşam geldi canım heyecandan ne yapıcağımı şaşırdım... çok beğendim bayıldımmm komşularıma gösterdim havamı attım:))
  elinin emeğini gözününün nurunu gönderdiğin için bir kere daha çok çok teşekkür ederim...

  YanıtlayınSil
 9. vaaayyy :) Gule gule kullan harika :)

  YanıtlayınSil
 10. güzel bir etkinlikti;) ben keyif aldım..güzel günlerde kullanmayı diledigim hediyeler yaptım ve güzel günlerde kullanmayı diledigim hediyeler aldım...teşekkürler herkese;)

  YanıtlayınSil
 11. güle güle kullanın cicilerinizi çook güzeller...

  YanıtlayınSil
 12. güle güle kullan canım çok güzelmiş :)
  etkinlik 10 numara oldu ya:)

  YanıtlayınSil
 13. çok güzeller güle güle kullanın canım harika bir etkinlik eski istanbullular birbirine gezmeğe giderken mutlaka hediye götürürlermiş. Kesinlikle boş elle gitmezlermiş..Ben bu etkinlikleri ona benzetiyorum..İnşallah yeni yıl içinde yaparız canım....

  YanıtlayınSil
 14. anne ,çok şık olacaksınız bu kesin sağlıkla kullanın canım benim televizyonuna bayıldım harikasın sen

  YanıtlayınSil